Şeffaf Çatı Modelleri

Şeffaf Çatı Modelleri: Şeffaf çatı  ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz. Şeffaf çatılar ile artık gökyüzüyle, yıldızlarla iç içesiniz. Şeffaf çatı kolay uygulanabilir.

Şeffaf Çatı Modelleri ve Görselleri

seffaf cati modelleri2 300x168 - Şeffaf Çatı Modelleri seffaf cati modelleri3 300x168 - Şeffaf Çatı Modelleri

sesffaf cati modlleri 002 300x195 - Şeffaf Çatı Modellerisesffaf cati modlleri 001 300x195 - Şeffaf Çatı Modelleri

Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir. Şeffaf çatıların rağbet görmesindeki diğer bir unsurda bakım istemeyen sağlıklı bir malzeme olmasıdır. Şeffaf çatılar sayesinde sadece bahar aylarında kullandığınız yerleri kışın da, bir kış bahçesi havasında kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin özel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.

zel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.zel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.zel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.zel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.zel isteği üzerine de şeffaf çatıların altına perde yada stor kullanıyoruz böylece hem estetik hemde gölge alanı sağlayabiliyoruz.

Şeffaf Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Bir önceki yazımız olan Şeffaf Çatı Kapama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.